خانه / Business / سرمایه گذاری

سرمایه گذاری

با سلام خدمت شما

شما می توانید در حوزه ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید .

ارز دیجیتال چیست؟

ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند، رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند.

ابتدا رمزنگاری در جنگ جهانی دوم برای انتقال پیام و فرمان های نظامی مورد استفاده قرار گرفت. در عصر دیجیتال، ریاضیات و علوم کامپیوتر برای امنیت ارتباطات، اطلاعات و انتقال پول مورد استفاده قرارگرفته اند.

اولین ارز دیجیتال بیت کوین است که در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد و اکنون پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال است. در چند سال گذشته ارزهای دیجیتال زیادی معرفی و عرضه شده اند. در حال حاضر حدود ۹۰۰ ارز دیجیتال در بازارهای جهانی تجارت می شود.
ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند؟

ارزهای دیجیتال از فناوری غیرمتمرکز استفاده می کنند و به کاربران امکان پرداخت امن و ذخیره پول را بدون نیاز به ثبت نام یا استفاده از بانک ها و سازمان های واسطه می دهند. اکثر ارزهای دیجیتال روی پایگاه داده توزیع شده ای به نام بلاک چین اجرا می شوند. بیشتر واحد های اصلی ارز دیجیتال (به جز توکن ها) توسط یک فرآیند به نام استخراج یا ماین تولید می شوند.
ارزهای دیجیتال مشهور

بیت کوین: بیت کوین اولین و محبوب ترین ارزدیجیتال است. بیت کوین توسط فردی (یا افرادی) ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو در سال ۲۰۰۹ عرضه شد. ارزش کل بازار بیت کوین اکنون بیش از ۷۰ میلیارد دلار است.
اتریوم: در سال ۲۰۱۵ توسعه یافته است، اتریوم بلاک چین مخصوص خود را دارد به همین دلیل به آن بلاک چین دوم هم گفته می شود. اتریوم فقط یک روش پرداخت نیست. روی بلاک چین اتریوم، قرارداد های هوشمند غیرمتمرکز اجرا می شود. بیش از ۹۰ درصد توکن های موجود روی پلتفرم اتریوم فعالیت می کنند.
ریپل: ریپل یکی دیگر از پلتفرم های غیرمتمرکز مشهور است. ریپل در سال ۲۰۱۲ با هدف ایجاد ظرفیت تراکنش های بالا عرضه شد.
لایت کوین: این ارز با تغییراتی در بیت کوین مانند انجام سریع تر تراکنش ها و استخراج راحت تر، در سال ۲۰۱۳ عرضه شد.

چرا ارزهای دیجیتال محبوب هستند؟

ارزهای دیجیتال به منظور امنیت و ناشناس بودن ساخته شده اند. تقلب درتراکنش های ارزهای دیجیتال جایگاهی ندارد. کسی مالک آن ها نیست و کسی نمی تواند آن ها را متوقف یا هک کند. آن ها غیرمتمرکز هستند و واسطه ها را حذف می کنند.

استفاده از ارزهای دیجیتال نیاز به ثبت نام یا مدارک ندارد. فرایند استخراج برای همه مقدور است و همه می توانند با سخت افزار های مناسب از آن کسب درآمد کنند.

میزان سرمایه گذاری و سود چگونه است ؟

ما برای شما سود ۱۵ درصد ماهیانه را تضمین میکنیم. میزان دستمزد یا کمیسیون عمل ما بین ۵ تا ۱/۷ درصد خواهد بود پس سود ماهیانه شما ۱۰ تا ۱۳/۳  درصد قطعی است .

میزان سرمایه گذاری چقدر است ؟

شما با مبالغ بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان امکان سرمایه گذاری دارید.

که میزان کمیسیون از ۵ درصد تا ۱/۷ درصد متغیر خواهد بود.

سرمایه اولیه زیر یک میلیون تومان :

میزان سود کل ۱۵ در یک ماه  . میزان کمیسیون : ۵ درصد.  میزان سود سرمایه گذار در هر ماه : ۱۰ درصد

به عنوان مثال :

سرمایه اولیه ۵۰۰ هزار تومان

سود هر ماه ( ۱۵ درصد ) : ۷۵۰۰۰ تومان

کمیسیون ( ۵ درصد ) : ۲۵۰۰۰ تومان

سود سرمایه گذار ( ۱۰ درصد ) : ۵۰۰۰۰ تومان

سرمایه اولیه بین ۱ میلیون تا ۵ میلیون تومان :

میزان سود کل ۱۵ درصد در یک ماه. میزان کمیسیون : ۳ درصد . میزان سود سرمایه گذار در هر ماه ۱۲ درصد

به عنوان مثال

سرمایه اولیه ۵ میلیون تومان

سود هر ماه ( ۱۵ درصد ) : ۷۵۰۰۰۰ تومان

کمیسیون ( ۳ درصد ) : ۱۵۰۰۰۰ تومان

سود سرمایه گذار ( ۱۲ درصد ) : ۶۰۰۰۰۰ تومان

سرمایه اولیه بین ۵ میلیون تا ۱۰ میلیون تومان :

میزان سود کل ۱۵ درصد در یک ماه . میزان کمیسیون ۱/۵ درصد . میزان سود سرمایه گذار در هر ماه ۱۳/۵ درصد

به عنوان مثال

سرمایه اولیه ۱۰ میلیون تومان

سود هر ماه ( ۱۵ درصد ) : ۱۵۰۰۰۰۰ تومان

کمیسیون ( ۱/۷ درصد ) : ۱۷۰۰۰۰ تومان

سود سرمایه گذار ( ۱۳/۳ درصد ) : ۱۳۳۰۰۰۰ تومان

چرا کمیسیون ؟

پس از سرمایه گذاری تمام اعمال مانند خرید و فروش و سرمایه گذاری در بورس های مختلف توسط ما انجام می شود و سود ماهیانه به حساب شما واریز می شود. کمیسیون بابت حق الزحمه دریافت می شود.

آیا میتوانم حضوری مراجعه کنم ؟

در حال حاضر امکان مراجعه حضوری به شرکت وجود ندارد. ما تازه شروع به کار کرده ایم و نیاز به کمک و همیاری شما داریم.

چطور می توانم اعتماد کنم ؟

اساس هر تجارتی اعتماد دوطرفه است و ما به این موضوع احترام می گذاریم . هنگام شروع همکاری قراردادی را تنظیم می کنیم تا اطمینان کار بالا برود. طرف تمامی قرارداد ها محمدرضا خورسند علی محمدزاده می باشد . همچنین وبسایت خورسند ام دارای شامد رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و به زودی ( enamad ) نماد تجارت الکترونیک هم با ثبت رسمی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

درصورت بروز هرگونه مشکل ، چگونه سرمایه ام به من باز میگردد ؟

ما تنها نماینده ایرانی شرکت های طرف قرارداد هستیم و از آنجایی که شما سرمایه تان را به ما میسپارید در صورت هرگونه اتفاق باید سرمایه تان را از ما بخواهید. ما برای اثبات و صداقت حرفمان به شما سفته بانکی می دهیم. از آنجایی که هیچ دسترسی به یکدیگر نداریم ، برای سرمایه های بیش از ۱ میلیون تومان ، ابتدا اسکن سفته و سپس اصل سفته به صورت پستی برایتان ارسال میگردد. ما تعهد میکنیم در صورت برروز هرگونه مشکل ، اصل سرمایه شما و ۱۰ درصد از ضرر را به شما پرداخت کنیم. به عنوان مثال با ۱۰ میلیون تومان سرمایه در صورت  بروز مشکل پس از دوره پلن ( بین ۳ تا ۴ ماه ) ما ۱۰ میلیون تومان سرمایه شما به علاوه ۱۰ درصد جریمه ضرر ( معادل یک میلیون تومان ) به شما بازپرداخت میکنیم. که در کل معادل ۱۱ میلیون تومان خواهد شد.

من برای شروع کار باید چکار کنم ؟

لطفا به شماره ۰۹۳۹۳۰۶۹۳۲۹ پیامک بفرستید و اگر سوالی هم برایتان باقی مانده است بپرسید. اگر نیاز به تماس تلفنی دارید به صورت پیامکی اعلام کنید. لطفا بدون هماهنگی تماس حاصل نفرمایید. پس از بررسی موضوع ،  از شما درخواست می شود تا تصویر کارت ملی ، تصویر کارت بانکی و تصویر قرارداد ( پس از امضا و اثر انگشت ) را برای ما ارسال کنید.

درامد زایی من از کی شروع می شود و چه موقع واریز انجام می شود ؟

به محض اینکه قرارداد بین ما و شما بسته شود ، تجارت شما هم شروع می شود.

واریز ها به صورت ماه به ماه و فقط به شماره کارتی که شما اعلام می فرمایید انجام می شود. این شماره کارت باید به اسم خود شما باشد و امکان واریز وجه به حساب فرد دیگر وجود ندارد.

 

سامانه پیامکی : ۵۰۰۰۲۲۰۶۹۸۱

ایمیل : khorsandm.ir@gmail.com

 

درباره ی khorsandm

همچنین ببینید

دوره ۱۲۰ روزه تغییر

سلامی به سبزی درختان در فصل تابستان و البته به گرمی هوا در این روزها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *